Своєю першою виставою самодіяльні актори обрали комедію Марка Кропивницького “Мамаша”. Твір написаний у 1903 році, не менш актуальним залишається і сьогодні. Адже йдеться у ньому про власників землі та людей, які на ній працюють, про відносини між ними. Репетирували більше трьох місяців, 13 квітня, представили виставу на суд місцевих глядачів, а 19 квітня показали на районній сцені.
Оцінити побачене можна коротко – це був успіх. І гра акторів під керівництвом режисера-постановника Ірини Крикливої, і декорації, яким міг би позаздрити професійний театр, виготовлені заслуженим майстром народної творчості України Леонідом Гомоном – все було на найвищому рівні.
Сподобалась гра всіх акторів. Наприклад, сільського голови Анатолія Маснухи в ролі волосного писаря. Його поява на сцені в одну мить підносила атмосферу до потрібного рівня. Яскраві мізансцени, костюм, подача тексту в характері – все це малювало образ хитрого і водночас справедливого чоловіка.
Мова його пересипана народними приказками, що влучно характеризують поведінку головних героїв п‘єси - Олімпіаду Митровну (Мамашу) і її сина Єлисея, ролі яких блискуче виконали працівниця місцевого дитячого садочка Оксана Сенчук і вчитель-пенсіонер Іван Коваленко. Уже з першої появи на сцені Оксани Сенчук відчувалась і природна правда в поведінці її героїні, і в характері сказане нею слово.
Яскравим, правдивим був у своїй ролі Іван Коваленко. Глядачі вірили кожному його слову, кожному жесту. Блискуче зіграла роль Варвари -дружини Єлисея кухар дитячого садка Віта Полковніченко. Її гра відзначалася натуральністю почуттів, хорошим сценічним тактом, почуттям міри темпераменту, вмінням триматись на сцені.
Що стосується акторських робіт: директора сільського будинку культури Івана Сологуба (Кузьма Гніт), завгоспа школи Віталія Харченка (Старшина),охоронця Володимира Сотченка (Староста), медичного працівника Івана Романька та водія СТОВ «Дружба Нова» Сергія Мартищенка (обидва виконували ролі косарів), художнього керівника сільського будинку культури Павла Марйохи (Гаврило), бухгалтера сільської ради Наталії Нємцової (Векла), учителя фізкультури Вадима Мартищенка (Яків), секретаря сільської ради Ольги Петенко (Бариня), то в кожному образі, створеному ними, відчувалась душа виконавців, щирість, простота, яка завжди подобається глядачу, і правда, яка запам‘ятовується.






|